Noclegi

Noclegi

Bezpośrednio nad brzegiem starorzecza Bugu stoi drewniana, prawie stuletnia stodoła otoczona ciszą i zielenią. Zapraszamy do jej odnowionego, kameralnego wnętrza. Wystrój stodoły jest efektem pomysłów wnętrzarskich gospodyni i hojności gospodarza. Zapewniamy, że dołożyliśmy wszelkich starań, aby stworzyć najpiękniejsze pokoje na podlaskim „końcu świata”.

W odrestaurowanie stodoły ogrom pracy i serca włożył Viorel – mołdawski mistrz sztuki budowlanej. To dzięki jego pomysłom stodoła zmieniła oblicze i przeznaczenie, a wszystko odbyło się z poszanowaniem natury wokół i miłością do starego drewna.

ZAPRASZAMY DO 2 POKOI DWUOSOBOWYCH Z ŁAZIENKAMI,  gdzie o świcie budzenie zapewnia  ptasie radio i klekot bociana , a wieczorem żaby dają koncert.

POKÓJ POD OLCHAMI  z widokiem na starorzecze wyposażony jest w łóżko małżeńskie.

POKÓJ POD JESIONEM wyposażony jest w dwa łóżka pojedyncze, które na życzenie możemy połączyć w łoże (prosimy o informację przed przyjazdem).

SPANIE NA SIANIE

Poszukiwaczom prostoty i nowych wrażeń (alergików przepraszamy) proponujemy SPANIE NA SIANIE – dysponujemy 2 pokojami na poddaszu stodoły (w każdym z nich znajdują się 2 miejsca noclegowe), w których zamiast tradycyjnych łóżek oferujemy materace ze świeżym sianem, słomą z dodatkiem mięty i lawendy. Jeśli ktoś z Państwa nie spędzał wakacji u dziadków na wsi i nie zna tej przyjemności to serdecznie zachęcamy do noclegu w tych niecodziennych warunkach. Pokoje na sianie mają wysokość 130 cm, Pokój na Sianie 2 jest wyposażony w klimator (brak okna).

W stodole znajduje się także ogólnodostępny salon z kominkiem oraz aneks kuchenny z jadalnią.

W STODOLE OBOWIĄZUJE CAŁKOWITY ZAKAZ PALENIA TYTONIU I ŚWIECZEK.

Nasze pokoje